MODELOWANIE SYLWETKI

CRYOTSHOCK


to najnowsza technologia wyszczuplająca ciało, liftingująca twarz, zwalczająca cellulit.

CRYOTSHOCK to najnowsze i najbardziej innowacyjne urządzenie włoskiej firmy PAGANI założonej w 1947 roku w Mediolanie. To mistyczne włoskie piękno i sztuka połączone z rozwojem naukowym i najnowocześniejszą technologią.

CRYOTSHOCK to najbardziej innowacyjne i profesjonalne rozwiązanie technologiczne, spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa i skuteczności.

CRYOTSHOCK to naukowo uzasadniona, bezinwazyjna odpowiedź na problem uporczywego tłuszczu i utraty jędrności skóry, bez bólu i okresu rekonwalescencji. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

W CRYOTSHOCK informacje są przekazywane w czasie rzeczywistym, umożliwiając kontrolę temperatury dla zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa.


CRYOTSHOCK REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ I WYSZCZUPLANIE wykorzystuje szok termiczny, w którym po zabiegach krioterapii następuje obróbka cieplna - w sposób dynamiczny, sekwencyjny i kontrolowany temperaturowo.

Zmiany temperatury wywołane przez CRYOTSHOCK wpływają na podstawową przemianę materii, zwiększając ją o 13% na każdy stopień Celsjusza.

Dynamiczny i kontrolowany szok termiczny wywoływany przez CRYOTSHOCK to forma energii o udowodnionej skuteczności biologicznej, która w przypadku zastosowania w kontrolowany sposób stanowi najbardziej zaawansowane niechirurgiczne rozwiązanie w zakresie kształtowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i odmładzania skóry.

Rozbijanie i rozpuszczanie utwardzonej tkanki łącznej, a w konsekwencji redukcja podskórnej tkanki tłuszczowej, nie jest wynikiem podania leków, lecz naturalnej energii i mikromasażu koncentrującego się na pierwszych 2/4 cm w głąb warstwy, w której znajduje się tłuszcz.

U osób poddanych terapii CRYOTSHOCK następuje faktyczna eliminacja komórek tłuszczowych, a nie tylko utrata wagi. Podczas chudnięcia komórki tłuszczowe zmniejszają swój rozmiar, ale pozostają w ciele z potencjałem wzrostu. Dzięki CRYOTSHOCK komórki są niszczone i naturalnie eliminowane przez układ limfatyczny, krew i mocz.

Podczas gdy mężczyźni i kobiety przechowują tłuszcz w różnych obszarach ciała, procedura CRYOTSHOCK jest równie skuteczna zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Rezultaty stosowania CRYOTSHOCK obejmują także skórę. Jej wygląd ulega natychmiastowej poprawie – jest ona ujędrniona i pełna zdrowego blasku.


CRYOTSHOCK REDUKCJA CELLULITU – cellulit jest złożonym zaburzeniem wiążącym się z zapaleniem, retencją płynów i obrzękami. Kompleksowe działanie CRYOTSHOCK, obejmujące drenaż, działanie przeciwobrzękowe i usuwanie tłuszczu, prowadzi do redukcji cellulitu.

Zabieg CRYOTSHOCK polega na naprzemiennym zastosowaniu bardzo niskich temperatur i ciepła w ramach jednej sesji w celu poprawy drenażu, zmniejszenia obrzęków i redukcji złogów tłuszczu oraz stymulacji tkanki łącznej.

A zatem CRYOTSHOCK ma bardziej kompleksowe działanie, umożliwiające kontakt z różnymi warstwami tkanki w celu zwiększenia produkcji kolagenu, poprawy wyglądu, faktury i elastyczności skóry, przy jednoczesnym zmniejszeniu obrzęków i retencji płynów oraz redukcji tłuszczu.

CRYOTSHOCK stymuluje usuwanie nadmiaru płynów – produkty uboczne przemiany materii są usuwane poprzez naturalne wchłanianie układu limfatycznego. Naprzemienna ekspozycja na ciepło i zimno powoduje przekrwienie, drenaż i zwiększone dotlenienie oraz zwiększa przepuszczalność skóry.

CRYOTSHOCK MODELOWANIE SYLWETKI doskonale sprawdza się w obszarach ciała, w których problemem jest luźna, słabo napięta skóra. Część skóry trzeba po prostu napiąć, na przykład po utracie wagi lub ciąży. Specjalny zestaw parametrów ciepła i zimna jest zaprogramowany, aby napinać i wygładzać skórę bez redukcji tkanki tłuszczowej, pozostawiając zdrowszą, wyrzeźbioną sylwetkę. Technologia ta jest niezwykle istotna przy modelowaniu pośladków gdzie zazwyczaj dążymy do ujędrnienia i uniesienia pośladków, a nie do redukcji tkanki tłuszczowej.

DERMOMASAŻ


to inaczej masaż próżniowy polegający na rytmicznym i kontrolowanym zasysaniu i masowaniu fałdów skórnych przez specjalne urządzenie do masażu.

Daje doskonałe efekty w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zwalczaniu cellulitu i modelowaniu sylwetki. Ponadto eliminuje toksyny, uelastycznia skórę i działa drenująco.

Masaż próżniowy jest uznawany na świecie za jedną z najskuteczniejszych metod pozbywania się tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Urządzenie posiada precyzyjną regulację siły zasysania, dlatego zabieg przebiega bardzo komfortowo i można dopasować go do indywidualnego progu bólu Klienta.

By osiągnąć trwałe efekty ujędrnienia i wyszczuplenia, masaż próżniowy powinno wykonywać się w seriach 10-15 zabiegów.


ENDERMOLOGIA


to jedna z najskuteczniejszych metod działających na cellulit, tkankę tłuszczową, zwiotczenie skóry oraz nadmierne gromadzenie wody.

Endermologia:
ujędrnia i uelastycznia skórę,
zmniejsza objętość ciała,
pomaga zmniejszyć wagę,
przyśpiesza przemianę materii,
usuwa wodę i toksyny,
poprawia krążenie,
likwiduje obrzęki,
efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.

Zabiegi powinny być wykonane w serii minimum 10 – 15 powtórzeń. Zabieg przypominający i podtrzymujący efekt 1 – 2 razy w miesiącu.

Endermologia, poza właściwościami ujędrniająco – wyszczuplającymi, znajduje również zastosowanie przy bólach mięśniowych, kręgosłupa, pleców, stawów, dłoni czy stóp. Dzięki odpowiedniemu uciskowi obniża napięcie mięśniowe i odczuwalnie redukuje bolesność. Stosuje się ją również przy silnych zakwasach i przykurczach mięśni.

Endermologia może być również stosowana w przypadku drętwienia kończyn górnych i dolnych kiedy przyczyną jest złe krążenie.

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są ciąża, nowotwory, niewydolność serca, zakrzepowe zapalenie żył, kamica żółciowa, kamica moczowa.


LIPOLIZA INIEKCYJNA Z FOSFATYDYLOCHOLINĄ


to zabieg mający na celu usunięcie nadmiaru miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

Lipolizę stosuje się przede wszystkim na ramiona, brzuch, biodra, pośladki, uda oraz wewnętrzną stronę kolan.

Zabieg polega na wstrzyknięciu pod skórę wyciągu z soi – fosfatydylocholiny, która przenika przez błony komórkowe, powodując ich rozerwanie, a następnie doprowadza do rozpadu tłuszczów. Te następnie transportowane są do wątroby, gdzie następuje ich rozkład i wydalenie z organizmu przez nerki.

Zabieg jest lekko bolesny, skuteczny, nieinwazyjny.

W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów konieczne jest przeprowadzenie serii zabiegów, których ilość jest ustalana indywidualnie.

Najczęściej jest to seria 3-6 zabiegów powtarzanych co 3-6 tygodni. Pierwsze rezultaty są często widoczne już po pierwszym zabiegu.

Lipolizę iniekcyjną warto połączyć z masażem limfatycznym, masażem bańką chińską lub endermologią. Zabiegi te zapobiegną tworzeniu się miejscowych złogów, przyspieszą transport tłuszczu do wątroby oraz jego wydalenie z organizmu. Ponadto terapia lipolizy połączona z bańką lub endermologią zwiększy efekt terapeutyczny pozwalając szybciej uzyskać wysmuklone i jędrne ciało

Lipoliza nie jest zabiegiem odchudzającym, a najlepsze rezultaty osiąga się u osób bez nadwagi, z miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową, która nie ulega redukcji pomimo ćwiczeń i diety.


LIPOSUKCJA KAWITACYJNA


polega na zastosowaniu fal ultradźwiękowych do usunięcia nadmiaru komórek tłuszczowych.
W trakcie zabiegu liposukcji ultradźwiękowej następuje przerwanie błony komórek tłuszczowych, co skutkuje przedostaniem się tłuszczów do przestrzeni międzykomórkowej. Stamtąd przenoszone są wraz z płynami układów limfatycznego i krwionośnego do wątroby. Organ traktuje dostarczone tłuszcze podobnie jak te pochodzące z pokarmu. Wskutek procesów przemiany materii zostają one rozłożone i wydalone z organizmu.
Zabieg ten pozwala na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej z poszczególnych partii ciała.

Miejsca, które najczęściej poddaje się liposukcji kawitacyjnej to przede wszystkim okolice łydek, ud, kolan, bioder, talii, brzucha oraz ramion. Szczególnie dobre efekty przynosi ona osobom cierpiącym na otyłość miejscową. Zabieg umożliwia uszczuplenie pokładów tkanki tłuszczowej tam, gdzie jest to niewykonalne aktywnością fizyczną i dietą.
Należy jednak pamiętać, że liposukcja kawitacyjna nie jest jedną z metod leczenia nadwagi, a zabiegiem kosmetycznym, który ma na celu ukształtowanie upragnionej sylwetki.

Liposukcja ultradźwiękowa umożliwia:
usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej,
ujędrnienie skóry,
zwiększenie elastyczności skóry,
wysmuklenie oraz wymodelowanie sylwetki,
zredukowanie cellulitu,
stymulację krążenia,
pobudzenie procesów metabolicznych.

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są niewydolność wątroby, niewydolność serca, przewlekłe nadciśnienie tętnicze, niewydolność krążenia, wszczepiony rozrusznik serca lub sztuczna zastawka, posiadanie metalowych implantów w okolicy poddawanej zabiegowi, nowotwory oraz stany po usunięciu zmian nowotworowych, wirusowe lub bakteryjne schorzenia skórne, ciąża i karmienie piersią, zakrzepowe zapalenie żył, cukrzyca, padaczka, osteoporoza.


MASAŻ UJĘDRNIAJĄCY BAŃKĄ CHIŃSKĄ


jest jedną z najstarszych, ale skutecznych metod walki z cellulitem i nadwagą. Zabieg polega na próżniowym zasysaniu skóry i tkanek gumowymi bańkami o różnej wielkości.

Masaż pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej.

Efektem regularnych masaży bańką chińską jest wyraźna poprawa jakości skóry, widoczne ujędrnienie oraz zmniejszony obwód części ciała poddawanych masażowi.

Zabieg należy do lekko bolesnych, a jego efektem są często (zwłaszcza na początku serii) zaczerwienienia, przekrwienia i siniaki, które po kilku dniach znikają.

By osiągnąć jak najlepsze efekty masaż bańką chińską powinno wykonywać się w seriach 10 – 20 zabiegów.