MODELOWANIE SYLWETKI

W naszym salonie wykonujemy również zabiegi z zakresu modelowania sylwetki. W tym celu wykorzystujemy specjalne urządzenia i preparaty. Są one cenione przez osoby, którym zależy na miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej, liftingu, zwalczeniu cellulitu i poprawie wyglądu skóry na całym ciele. Zabiegi te powinny być wykonywane w co najmniej kilku seriach, w zależności od indywidualnej reakcji pacjenta.

Wykonujemy zabiegi, które mają na celu:

  • - zredukować cellulit,
  • - zniwelować tkankę tłuszczową,
  • - modelować sylwetkę,
  • - ujędrnić skórę,
  • - zapobiec nadmiernemu gromadzeniu się wody.

Urządzenia wykorzystywane w naszym salonie bazują na szoku termicznym, krioterapii, ultradźwiękach, świetle o określonej długości fal, a także ruchach specjalnych głowic ssących, wykonujących swego rodzaju masaż. Sprzęt stosowany w trakcie zabiegów jest dobierany do indywidualnych potrzeb klienta. Bierzemy pod uwagę jego oczekiwania, a także ogólny stan skóry na całym ciele.

Decydując się na konkretne zabiegi z naszej oferty, należy pamiętać o przeciwwskazaniach do ich wykonania. Zwykle nie są dostępne dla osób borykających się nowotworami oraz kobiet w ciąży. Przeciwwskazania to także uczulenie na preparaty stosowane w trakcie zabiegu.