SZKOLENIA

SZKOLENIA INDYWIDUALNE I GRUPOWE


to oferta specjalnych kursów dostępnych w dwóch kategoriach: dla profesjonalistek chcących zwiększyć swoje kompetencje zawodowe oraz dla Klientek indywidualnych na potrzeby własne (nauka makijażu).

Szkolenia prowadzone są przez Ewę A. mgr kosmetologii oraz pedagoga z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w 2013 roku jako kosmetolog w Lounge DAY SPA. Obecnie jest kosmetologiem i szkoleniowcem. Przez wiele lat pracowała ponadto jako pedagog i wykładowca w szkole policealnej Vademecum w Nysie gdzie dzieliła się swoją wiedzą z kursantkami i uczennicami. Ewa to kobieta z pasją, uśmiechem na twarzy, wiedzą w głowie i talentem w sobie. Cechuje ją niezwykła precyzja i bardzo wysoki poziom estetyczny wykonywanych prac i zabiegów. W sposób logiczny i przyjazny przekazuje swoją wiedzę i chętnie dzieli się doświadczeniami.

Zakres szkoleń: stylizacji brwi farbką, laminacja brwi, lifting z laminacją rzęs, mezoterapia mikroigłowa, mezoterapia igłowa, elektrokoagulacja – zamykanie rozszerzonych naczynek.

Szkolenia prowadzone są indywidualnie lub w bardzo małych grupach (2-4 kursantki). Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu z Managerem Salonu. Szkolenia wyceniamy indywidualnie.