POZOSTAŁE USŁUGI

INDYWIDUALNE SZKOLENIA Z MAKIJAŻU


to 3-godzinne spotkanie z wizażystką, która uczy jak w szybki i prawidłowy sposób wykonać makijaż na każdą okazję oraz pomaga skompletować idealną paletę kosmetyków do makijażu.

Kurs obejmuje praktyczną naukę makijażu dziennego i wieczorowego. Kursantka uczy się jak sprawić by cera była jednolita i promienna, jak zatuszować cienie pod oczami, jak ukryć niedoskonałości, jak odmłodzić się makijażem, jak podkreślić oczy, kości policzkowe i usta, a także jakie wybierać kolory do swojego typu urody.

Na życzenie Klientki kurs może zostać lekko zmodyfikowany – można więcej czasu poświęcić tym zagadnieniom, które najbardziej interesują kursantkę, np. skupić się tylko i wyłącznie na makijażu wieczorowym lub na makijażu oczu lub na technikach wykonywania smoky eyes itd.

Szkolenie opiera się głównie na praktyce, a makijaże wykonywane są na modelce, którą Klientka przyprowadza ze sobą. Zwieńczeniem szkolenia jest przygotowanie listy zakupów – kilka doskonale dopasowanych kosmetyków, które pomogą w codziennym tworzeniu pięknego makijażu.

W kursie mogą uczestniczyć maksymalnie 2 Panie, nie wliczając modelki ani prowadzącej. Po zakończonym kursie istnieje możliwość wykupienia dodatkowych godzin na doszlifowanie nabytych umiejętności.


SOLARIUM ERGOLINEUSŁUGI MOBILNE


to zabiegi, które świadczymy u Państwa w domu lub w domach seniorów.

Zdarzają się sytuacje, kiedy z powodu choroby lub niedomagań związanych z wiekiem opuszczenie miejsca zamieszkania jest uciążliwe lub w ogóle niemożliwe. W takich okolicznościach zachęcamy do skorzystania z naszej oferty usług mobilnych, które obejmują przede wszystkim takie zabiegi jak manicure, pedicure, depilacja oraz zabiegi pielęgnacyjne twarzy.

Na terenie gminy Nysa nie pobieramy opłaty za dojazd, natomiast ceny usług mobilnych są wyższe o 25% od standardowych cen. W przypadku zabiegów wykonywanych w domach seniorów, dla kilku lub kilkunastu podopiecznych istnieje możliwość negocjacji ceny.

Nie wyjeżdżamy do osób zdrowych i w pełni mobilnych, natomiast zachęcamy do skorzystania z oferty te rodziny, które zajmują się seniorami przebywającymi z racji stanu zdrowia w domach. Wizyta doświadczonego kosmetologa odciąży członków rodziny w takich czynnościach jak manicure czy pedicure, a seniorom - zwłaszcza płci pięknej, pozwoli poczuć się wyjątkowo dobrze.


ZAPROSZENIA


Zaproszenia do naszego Salonu charakteryzują się autorską grafiką i elegancką formą.

Różnorodna oferta zabiegów, świetna i liczna kadra oraz wyjątkowa atmosfera panująca w naszym SPA zapewniają satysfakcję z otrzymanego vouchera. Co więcej, ten szczególny upominek, pozwala połączyć praktyczne z luksusowym, co stanowi istotę prezentu doskonałego.

Ważność zaproszeń to 12 miesięcy od daty zakupu.

Zaproszenia można kupić osobiście w naszej recepcji w godzinach jej pracy lub online.

Za dodatkową opłatą zaproszenia mogą być dostarczone pod wskazany adres. Istnieje również możliwość dostarczenia zaproszenia wraz z kwiatami lub bombonierką.