PAKIETY SPA

DLA PANNY MŁODEJ


to pielęgnująco – upiększający pakiet, zawierający podstawowe zabiegi jakim powinna poddać się przyszła Panna Młoda.
Pakiet składa się z manicure hybrydowego ze zdobieniem, pedicure hybrydowego, wybranego peelingu ciała oraz oksybrazji twarzy.

Wykonanie manicure hybrydowego zapewni trwałość i pewność, że dłonie będą wyglądać nienagannie przez dłuższy czas. Bardzo szeroka gama kolorystyczna lakierów hybrydowych pozwoli wybrać idealny odcień stanowiąc uzupełnienie kreacji ślubnej lub uzupełnienie akcesoriów czy makijażu.

Pedicure hybrydowy zapewni nienaganny wygląd stopom. Powinien być wykonany kilka dni przed planowaną imprezą, żeby uniknąć otarć spowodowanych wielogodzinnym tańcem i wysokimi obcasami.

Peeling ciała zapewni spektakularny efekt miękkiej, aksamitnej i bardzo nawilżonej skóry, co jest niezwykle istotne w przypadku sukien z odkrytymi plecami, rękami i dekoltem.

Zabieg oksybrazji delikatnie oczyści i nawilży skórę twarzy, co ma ogromny wpływ na jakość i trwałość wykonanego w dniu ślubu makijażu. Oksybrazja jest bardzo delikatnym zabiegiem, nie powoduje podrażnień i może być wykonywana nawet u osób z bardzo wrażliwą skórą.

Wszystkie zabiegi, poza pedicure, mogą być wykonane 1 – 3 dni przed planowaną imprezą. W przypadku peelingu ciała należy upewnić się, że nie jest się uczulonym na żaden ze składników preparatów kosmetycznych.


DLA PARY VELVET TOUCH


to autorski pakiet relaksacyjny wykonywany przez dwóch terapeutów, w jednym gabinecie.
Pakiet składa się z masażu relaksacyjnego wzbogaconego o elementy masażu tantrycznego i jest wykonywany kobiecie oraz energetycznego masażu wykonywanego mężczyźnie.

Masaż relaksacyjny z elementami tantrycznymi otula zmysły niczym afrodyzjak i daje wyjątkowe poczucie odprężenia. Naturalne olejki odżywiają skórę i pozostawiają ją jedwabistą w dotyku, natomiast masaż energetyczny uwalnia od stresu, likwiduje napięcia i pobudza do działania.

Po zakończonym rytuale podawany jest napar miłosny, którego składnikami są naturalne afrodyzjaki poprawiające nastrój, zwiększające pewność siebie i dodające witalności.


DLA PRZYSZŁEJ MAMY


to relaksująco – pielęgnujący pakiet zabiegów przeznaczony z myślą o dobrym samopoczuciu i wyglądzie kobiet w ciąży.
Pakiet składa się z godzinnego masażu ciążowego, pedicure SPA oraz oksybrazji twarzy.

Masaż ciążowy wykonywany jest w bezpiecznej pozycji bocznej. Jego główną zaletą, poza rozluźnieniem mięśni i wyciszeniem umysłu jest poprawa krążenia krwi i odprowadzanie limfy do węzłów chłonnych, co w rezultacie zmniejsza zastoje żylne i limfatyczne zapobiegając opuchnięciom i uczuciu ciężkości nóg.

Pedicure SPA to, poza dokładnie wypielęgnowanymi stopami, dodatkowa porcja relaksu i odprężenia za sprawą masażu stóp wykonywanego na głęboko odżywczej masce.

Oksybrazja delikatnie oczyszcza, odświeża, dotlenia i nawilża skórę twarzy. Jest przy tym zabiegiem w pełni bezpiecznym dla Pań w ciąży przez cały okres jej trwania.


DZIEŃ DLA MĘŻCZYZNY


to pakiet zabiegów przygotowany z myślą o potrzebach współczesnych Panów.

Pakiet składa się z luksusowego zabiegu na twarz CRYOTSHOCK, godzinnego masażu relaksacyjnego, masażu głowy oraz pedicure.

Tak skomponowany pakiet gwarantuje niezawodną dawkę odprężenia, wyciszenia, poprawy nastroju oraz zadbania o swój wygląd.

A to wszystko w miłej i profesjonalnej atmosferze naszego SPA gdzie stałymi bywalcami są również mężczyźni.


DZIEŃ DLA URODY


to relaksująco – upiększający pakiet zabiegów skomponowany z myślą o potrzebach współczesnych kobiet.

Pakiet składa się z luksusowego i efektywnego zabiegu na twarz CRYOTSHOCK, wybranego peelingu ciała, godzinnego masażu relaksacyjnego oraz pedicure tradycyjnego lub hybrydowego.

Zabieg na twarz CRYOTSHOCK dobierany jest do indywidualnych potrzeb skóry, np. o działaniu antiaging, liftingującym, przeciwzmarszczkowym, rozświetlającym, uszczelniającym naczynia krwionośne lub tonizującym. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu.

Peeling ciała w spektakularny sposób wygładza skórę i pozostawia ją miękką jak jedwab.

Masaż rozluźnia spięte mięśnie, poprawia krążenie, odpręża i wycisza. Dzięki naturalnym i bogatym w witaminy olejkom wmasowywanym w skórę bezpośrednio po peelingu – pozostawia ją jeszcze lepiej odżywioną i nawilżoną.

Pedicure może być wykonany w wersji klasycznej z lakierowaniem paznokci lub w wersji hybrydowej, z pełną pielęgnacją.

Pakiet może być zrealizowany w trakcie jednej wizyty - należy wtedy zarezerwować sobie około 4 godzin czasu lub może zostać podzielony na kilka wizyt.


PAKIET AJURWEDYJSKI


to zestaw orientalnych masaży, który opiera się na staroindyjskim systemie filozoficznym sprzed 5000 lat. Ajurweda wskazuje na ścisłą zależność między ciałem, duszą i umysłem w osiągnięciu równowagi i szczęścia w życiu, co pozwala na zachowanie dobrego zdrowia i długowieczności.

Równowaga w ajurwedzie dotyczy wszystkich aspektów życia. Prawdziwe zdrowie ciała nie jest możliwe jeśli choruje umysł. Spokój umysłu nie jest możliwy gdy niedomaga ciało. Współczesna zachodnia medycyna dopiero teraz odkrywa, jak duży wpływ na zdrowie i życie ludzi ma ich stan psychiczny, nastawienie do świata, a nawet myśli. Mędrcy ajurwedy wiedzieli to tysiące lat temu kładąc nacisk na tę niesamowitą zależność pomiędzy ciałem i umysłem.

Masaże ajurwedyjskie stanowią jeden z elementów holistycznego systemu medycyny naturalnej. Pełnią wiele funkcji poprzez wpływ, jaki wywierają na poszczególne układy organizmu. Ich istotą jest ruch energii w ciele, a celem - przywrócenie równowagi energii życiowej.

Subtelne połączenie masażu klasycznego i akupresury rozprowadza energię do wszystkich narządów i obszarów ciała oraz przywraca harmonię przepływu energii. Orientalne rytuały wchodzące w skład pakietu to abhyanga, shiro abhyanga, udvartana oraz netra vasti.

Aby w pełni wykorzystać zbawienny wpływ masaży ajurwedyjskich, pakiet najlepiej zrealizować w trakcie jednej wizyty – należy zarezerwować sobie wtedy ok. 2 godziny i 45 minut czasu.