Trwałe farbowanie brwi z doborem nowego kształtu

TRWAŁE FARBOWANIE BRWI Z DOBOREM NOWEGO KSZTAŁTU


Każda kobieta marzy o pięknym wyglądzie, idealnych rysach twarzy i … kształtnych brwiach!

Zadbane, profesjonalnie wyregulowane i odpowiednio podkreślone brwi potrafią w niezwykle korzystny sposób wpłynąć na wygląd całej twarzy.

Wiele kobiet traci naturalnie gęste brwi na skutek nadmiernej depilacji brwi w młodości, zmian hormonalnych, przebytych wypadków z urazami łuku brwiowego lub kuracji w przebiegu choroby nowotworowej. Kształt brwi zaburza się wówczas i wymaga poprawy.

Samodzielne podkreślanie brwi cieniem lub kredka nie zawsze wygląda poprawnie i zajmuje kilka cennych minut podczas porannego makijażu. W dodatku nietrwała koloryzacja brwi pod wpływem czynników atmosferycznych: deszczu, śniegu oraz styczności z wodą wypłukuje się i zdradza nieregularny kształt brwi czasem w najmniej oczekiwanym momencie.

Doskonałym rozwiązaniem jest wówczas TRWAŁA KOLORYZACJA w profesjonalnych warunkach salonowych z doborem odpowiedniego kształtu przez przeszkolonego w tym kierunku kosmetologa.

Atutem trwałej koloryzacji (nie mylić z henną!) jest długotrwałe zabarwienie brwi i miejsc pustych w przebiegu łuku brwiowego oraz nadanie „twarzowego” kształtu brwiom. Tradycyjna henna utrzymuje się zazwyczaj kilka dni, po czym efekt koloryzacji znacznie się osłabia. Trwałe farbowanie wykonuje się przy pomocy specjalnej profesjonalnej farby do brwi. Dzięki temu ten zabieg pozwala cieszyć się wyraźnym konturem brwi aż do 2 tygodni!