STYMULATORY TKANKOWE – OFERTA DLA KLIENTÓW Z PRUDNIKA I OKOLIC


Stymulatory tkankowe mają na celu poprawić kondycję skóry poprzez pobudzanie fibroblastów do produkcji białek. Odpowiadają one za gęstość i jędrność skóry.

Stymulatory cieszą się dużą popularnością wśród osób dojrzałych, których cera traci jędrność i elastyczność. Zastosowanie takiego zabiegu może również pomóc rozjaśnić przebarwienia i spłycić zmarszczki.

Zaleca się wykonanie serii zabiegów, w odstępach co około 3 tygodnie.


Podczas zabiegu w skórę podaje się specjalny preparat dobrany do potrzeb Klienta, który wspiera, między innymi, produkcję kolagenu i elastyny. To środek biodegradowalny, biozdolny i nieimmunogeniczny. Cechuje się niskim potencjałem alergizującym. Nie zawiera też konserwantów, które mogłyby stanowić przeciwwskazanie do zastosowania preparatu w mezoterapii igłowej.

Zabieg z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych składa się z trzech etapów. Na początku konieczne jest odpowiednie przygotowanie skóry do dalszych kroków. W tym celu wykonuje się demakijaż – powinien zawierać takie składniki, jak witamina C, retinol, polipeptydy, kwas hialuronowy czy kolagen. Celem demakijażu, poza oczyszczeniem, jest zmiękczenie naskórka i nawilżenie cery, a także złuszczenie warstwy zewnętrznej. Następnie należy podać stymulatory tkankowe z użyciem specjalistycznej, bardzo cienkiej igły. Na koniec nakłada się krem naprawczy oraz krem z filtrem SPF 50+ , które mają na celu złagodzenie podrażnień i przyspieszenie procesu gojenia drobnych ran, a także ochronę przeciwsłoneczną.

Wykonujemy zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych dla klientów z Prudnika i okolicznych miejscowości. Nasz gabinet mieści się w Nysie.