MEZOTERAPIA IGŁOWA – usługi dla klientów z Grodkowa i okolic

MEZOTERAPIA IGŁOWA


Zabieg polega na miejscowym nakłuwaniu skóry za pomocą strzykawki i igły. Akcesoria te są bardzo cienkie, dzięki czemu nie powodują powstawania widocznych ran. Mezoterapię można przeprowadzać zarówno na twarzy, jak i całym ciele. To zabieg z zakresu kosmetyki profesjonalnej, który wymaga zachowania odpowiedniej higieny i bezpieczeństwa.

Podczas zabiegu zostaje podany śródskórnie preparat, który dobiera się do potrzeb danej osoby. Aktywne ampułki lub koktajle przenikają do głębokich warstw skóry, tkanki podskórnej oraz mieszków włosowych. Mogą pomóc odżywić, zregenerować, rozświetlić, nawilżyć, pobudzić wzrost włosów, zrewitalizować, ujędrnić i napiąć skórę. Mezoterapia jest stosowana przez osoby, które chcą uzyskać młodszy i zdrowszy wygląd skóry oraz spłycić zmarszczki. Zabieg jest przeprowadzany też w celu zmniejszenia widoczności cellulitu i rozstępów na nogach, pośladkach czy brzuchu.

Zabieg mezoterapii igłowej warto wykonywać w seriach. Korzystają z niego mieszkańcy Grodkowa i okolicznych miejscowości. Nasz salon znajduje się w Nysie.


Po zabiegu należy zachować okolicę poddaną zabiegowi w czystości przez 24 h. Nie należy stosować preparatów zawierających wysokie stężenia składników aktywnych, kwasów owocowych i retinolu. W dniu zabiegu po wykonaniu mezoterapii nie powinno się stosować pudrów i podkładów do makijażu. W pierwszej dobie należy unikać środowisk z dużym ryzykiem zakażeń (np. basen, siłownia, sauna) oraz dużego wysiłku fizycznego i alkoholu. Zalecane jest używanie kremu z filtrem SPF 50 na dzień oraz kremu regeneracyjnego na noc w następnej dobie pozabiegowej.


Przeciwwskazaniami do zabiegu są ciąża i karmienie piersią, opryszczka lub inny stan zapalny skóry, uczulenie na którykolwiek składnik ampułki/koktajlu, leki przeciwkrzepliwe (większe ryzyko zasinień), niewyrównana cukrzyca, aktywna choroba nowotworowa, epilepsja, nadwrażliwość na ból.