Rewitalizacja laserowa twarzy

REWITALIZACJA LASEROWA TWARZY


to szybki i bezinwazyjny zabieg poprawiający jędrność skóry zalecany osobom, których skóra straciła jędrność, stała się poszarzała, bez blasku. Przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, w tym naczyniowej i trądzikowej jako pewnego rodzaju alternatywa do zabiegów fotoodmładzania.

Zabieg można wykonać na dowolnej partii ciała, jednak najlepsze efekty przynosi na skórze twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni.

Rewitalizacja laserowa trwa zaledwie 10 minut, nie powoduje dyskomfortu, a po zabiegu skóra jest delikatnie zaróżowiona i nieuszkodzona. Pacjent następnego dnia może wrócić do pracy i codziennych obowiązków. Przez okres 4 tygodni nie powinno się eksponować okolicy zabiegowej na promienie UV, należy stosować kremy z wysokim filtrem.

W celu osiągnięcia jak najlepszych efektów terapeutycznych zabieg powinno wykonać się w serii minimum 3 zabiegów w odstępach co 2-4 tygodnie. Następnie dla podtrzymania efektów średnio jeden zabieg na pół roku.

Pierwsze efekty takie jak rozjaśnienie i powierzchowne wygładzenie widać od razu. Dalsza poprawa stanu skóry powiązana z przebudową włókien kolagenowych następuje w przeciągu kolejnych 3 miesięcy.