PQ AGE peeling liftingujący do rewitalizacji skóry

PQ AGE PEELING LIFTINGUJĄCY DO REWITALIZACJI SKÓRY


to innowacyjny peeling o działaniu silnie ujędrniającym: wygładza skórę, wyrównuje jej koloryt, zmniejsza widoczność porów, leczy trądzik, pobudza do dalszej regeneracji, a przy tym nie powoduje złuszczania naskórka. Zabieg gwarantuje natychmiastowy efekt silnego napięcia i ujędrnienia skóry i może być wykonywany jako zabieg lunchowy lub bankietowy. Peeling ten jest bardzo skuteczny, gładsza i młodsza skóra widoczna jest natychmiast po zabiegu, a rezultat utrzymuje się przez bardzo długi czas.

Peeling zawiera w swej formule kwas trójchlorooctowy (TCA) w bardzo wysokim stężeniu 34%, kwas kojowy, nadtlenek mocznika i koenzym Q10. Jest to peeling bardzo silny, a zarazem niezwykle bezpieczny - dzięki szczególnemu połączeniu TCA oraz nadtlenku mocznika, preparat nie powoduje uszkodzeń naskórka, gdyż sam kwas TCA uwalnia się dopiero w skórze właściwej i tam też uaktywnia się jego funkcja napinająca, natomiast sam naskórek pozostaje nienaruszony.

Zabieg jest bardzo przyjemny i relaksujący, nie powoduje uczucia dyskomfortu jak pieczenie czy swędzenie.

Peeling jest doskonałą propozycją dla osób, które poszukują bezbolesnych, nieinwazyjnych i szybkich sposobów na piękną i zdrowa skórę. Może być stosowany przez kobiety i mężczyzn w każdym wieku – na twarz, szyję i dekolt ale również na inne partie ciała wymagające terapii.

Poprawia napięcie wiotkiej skóry również na udach, ramionach, brzuchu i piersiach, redukuje przebarwienia, spłyca rozstępy. Jest bardzo skuteczny również w przypadku blizn różnego pochodzenia oraz trądziku i blizn po trądziku. Może być stosowany w przypadku skór bardzo suchych i wrażliwych.

Peeling gwarantuje widoczne rezultaty już po pierwszym zabiegu, ale w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie serii zabiegów. W zależności od stanu skóry i oczekiwań pacjenta kuracja polega na 4-6 krotnym powtórzeniu zabiegów w odstępach od 10 do 30 dni. Zabieg jest nieagresywny dlatego można go wykonywać o dowolnej porze dnia - również jako zabieg lunchowy lub bankietowy przed "wielkim wyjściem".