Pedicure SPA

PEDICURE SPA


obejmuje wykonanie klasycznego pedicure z szeregiem zabiegów pielęgnacyjnych, których efektem jest uzyskanie zadbanych, nawilżonych i odżywionych stóp. Zabieg jest przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, przy czym kobiety mogą wybrać tradycyjną lub hybrydową metodę lakierowania paznokci.

Pedicure SPA wzbogacony jest o masaż stóp wykonywany na bogatej w składniki odżywcze masce, która dodatkowo pielęgnuje i relaksuje stopy.

Każdy zabieg pedicure rozpoczyna się od kąpieli stóp, po której następuje frezowanie zrogowaciałego naskórka, skrócenie i opiłowanie paznokci oraz odsunięcie lub usunięcie skórek.

Zabieg dopełnia wykonanie pachnącego peelingu oraz relaksującego masażu.

Wszystkie etapy zabiegu są niezwykle przyjemne i relaksujące, a Klientka może się wyciszyć i zrelaksować przy filiżance kawy lub herbaty i świeżej prasy.

Pilniki oraz bloczki używane są w naszym Salonie tylko i wyłącznie jednorazowo, natomiast urządzenia metalowe sterylizowane są w autoklawach medycznych, co jest gwarancją najwyższej higieny.

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu pedicure są grzybica stóp i paznokci, stany zapalne i infekcje skóry, łuszczyca i drożdżyca oraz popękany naskórek.