Pedicure japoński

PEDICURE JAPOŃSKI


obejmuje wykonanie klasycznego pedicure z szeregiem zabiegów pielęgnacyjnych, których efektem jest uzyskanie zadbanych, nawilżonych i odżywionych stóp oraz wmasowanie w płytkę paznokci odżywczych past, w których skład wchodzą keratyna, kompleks witamin A i E, pyłek pszczeli oraz krzemionka z morza japońskiego.

Pedicure hybrydowy to zabieg dla Pań, które pragną na dłużej cieszyć się estetycznym wyglądem swoich stóp. Przeważa on nad klasyczną wersją trwałością naniesionego lakieru odpornego na uszkodzenia oraz zachowującego długotrwały blask. Pedicure hybrydowy nie niszczy płytki paznokciowej – zapewnia natomiast ochronę przed łamaniem się i rozdwajaniem paznokci.

Każdy zabieg pedicure rozpoczyna się od kąpieli stóp, po której następuje frezowanie zrogowaciałego naskórka, skrócenie i opiłowanie paznokci oraz odsunięcie lub usunięcie skórek.

Zabieg dopełnia wykonanie pachnącego peelingu oraz wmasowanie kremu odżywczego.

Wszystkie etapy zabiegu są niezwykle przyjemne i relaksujące, a Klientka może się wyciszyć i zrelaksować przy filiżance kawy lub herbaty i świeżej prasy.

Pilniki oraz bloczki używane są w naszym Salonie tylko i wyłącznie jednorazowo, natomiast urządzenia metalowe sterylizowane są w autoklawach medycznych, co jest gwarancją najwyższej higieny.

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu pedicure są grzybica stóp i paznokci, stany zapalne i infekcje skóry, łuszczyca i drożdżyca oraz popękany naskórek.