Oksybrazja

OKSYBRAZJA


jest metodą bardzo delikatnego oczyszczenia, nawilżenia oraz dotlenienia skóry.

Wykonywana jest przy pomocy urządzenia ze specjalną głowicą kierującą strumień tlenu i rozproszone krople soli fizjologicznej na naskórek.

Podczas zabiegu głowica nie dotyka skóry co dodatkowo stanowi zabieg całkowicie sterylnym i bezpiecznym nawet przy wystąpieniu zmian zapalnych.

Roztwór soli fizjologicznej i tlenu ma dodatkowe właściwości hamujące namnażanie bakterii beztlenowych odpowiedzialnych za rozwój zmian trądzikowych.

Oksybrazja wykonywana jest na mokro, co daje natychmiastowe ukojenie, a tlen dodatkowo odżywia skórę. Wpływa także na poprawę krążenia krwi i limfy oraz na zmniejszenie grubości warstwy rogowej naskórka.

Zabieg przynosi natychmiastowe efekty. Już po pierwszym zabiegu daje widoczne wygładzenie, odżywienie, rozjaśnienie i odnowę skóry.

Przy wykonaniu serii skutecznie likwiduje łojotok, drobne zmarszczki, poprawia wygląd oraz funkcje skóry.

Zabieg oksybrazji jest zabiegiem delikatnym i bezpiecznym, dlatego może być przeprowadzony na wszystkich typach skóry i o każdej porze roku. Jest to również zabieg bezpieczny dla kobiet w ciąży i w okresie laktacji.

Zabieg można łączyć z innymi zabiegami, takimi jak czyszczenie manualne, mikrodermabrazja, kwasy, zabiegi pielęgnacyjne itd.