Mikrodermabrazja z oksybrazją

MIKRODERMABRAZJA Z OKSYBRAZJĄ


to kolejne idealne połączenie sił dwóch zabiegów.

Po wykonaniu mikrodermabrazji następuje doskonały moment na oksybrazję, ponieważ pobudzona skóra może przyswoić 2-3 razy więcej substancji aktywnych.

Szybsze krążenie krwi w naczyniach włosowatych płytkich warstw skóry i brak mechanicznej bariery w postaci martwego naskórka pozwalają na absorbcję tlenu i substancji mineralnych z większą skutecznością. W efekcie dochodzi do głębokiego nawilżenia i dotlenienia skóry. Zyskuje ona młodszy i zdrowszy wygląd oraz większą odporność na czynniki zewnętrzne: mróz, wiatr, promieniowanie UV i zanieczyszczenia środowiska.

Dodatkowym atutem zabiegu oksybrazji jest złagodzenie rumienia i ukojenie skóry za sprawą chłodnego strumienia soli fizjologicznej.

Zabieg polecany dla osób z przebarwieniami, bliznami i nierównomiernym kolorytem skóry, osób palących papierosy, z pierwszymi oznakami starzenia się skóry, zamieszkujących tereny przemysłowe, osób w trakcie terapii odtruwającej organizm z toksyn oraz dla wszystkich, którzy pragną usunąć oznaki zmęczonej skóry.