Masaż synchroniczny na cztery ręce

MASAŻ SYNCHRONICZNY NA CZTERY RĘCE


to z jednej strony jeden z najbardziej luksusowych masaży dostępnych na rynku wellness&spa , a z drugiej strony jeden z najtrudniejszych do wykonania. Polega na synchronicznym masowaniu jednej osoby przez dwóch terapeutów, co potęguje efekt błogości i odprężenia.

Masaż na cztery ręce nie posiada jednego scenariusza, a jego przebieg zależy od kreatywności i doświadczenia masażystów, a także od panującej pomiędzy nimi relacji – im dłużej ze sobą pracują i im lepiej się rozumieją tym przyjemniejsze doznania dla Klienta.

Masaż na cztery ręce to prawdziwy kunszt i finezja dla wszystkich miłośników masaży, zarówno tych początkujących jak i największych koneserów.

Każdy ruch rozluźnia i przynosi natychmiastową ulgę dla duszy i ciała. Dłonie, łokcie, kciuki, a nawet przedramiona – to wszystko ciało czuje podwójnie w trakcie jednego zabiegu.

Udowodniono, że masaż synchroniczny wpływa pozytywnie nie tylko na samopoczucie, ale działa leczniczo na nerwy, ukrwienie, ujędrnia skórę, wycisza, łagodzi stres i pozwala zaakceptować samego siebie. Ten ekskluzywny zabieg zapewnia niezapomniane wrażenia, których warto doznać.