Masaż świecą

MASAŻ ŚWIECĄ


to idealna propozycja dla miłośników pięknych zapachów, olejków, ekologicznych kosmetyków i magicznej atmosfery, jaką dają wszystkie te subtelne dodatki. Do masażu używa się świec wykonanych w 100% z naturalnych składników. W przeciwieństwie do tradycyjnych świec nie zawierają one produktów ropopochodnych, ani parafiny.

Masaż polecany jest dla wszystkich szukających odprężenia umysłu połączonego z pielęgnacją ciała i aromaterapią. Szczególnie przydatny jest osobom przepracowanym, zmęczonym i zestresowanym. Delikatny dotyk masażysty w połączeniu z olejkiem świecy, usuwa wszelkie napięcia skumulowane w ciele i przynosi błogie poczucie ukojenia. Wyraźny aromat naturalnych olejków esencjonalnych wprowadza Klienta w stan głębokiego relaksu.

Dodatkowym atutem masażu jest głębokie, długotrwałe nawilżenie skóry całego ciała składnikami w 100% pochodzenia naturalnego: woskiem pszczelim, olejkiem sojowym i masłem shea.

Świece aromatyzowane są w różnych wariantach, a Klient sam wybiera nutę zapachową dla siebie w momencie umawiania wizyty.