Indywidualne szkolenia z makijażu

INDYWIDUALNE SZKOLENIA Z MAKIJAŻU


to 3-godzinne spotkanie z wizażystką, która uczy jak w szybki i prawidłowy sposób wykonać makijaż na każdą okazję oraz pomaga skompletować idealną paletę kosmetyków do makijażu.

Kurs obejmuje praktyczną naukę makijażu dziennego i wieczorowego. Kursantka uczy się jak sprawić by cera była jednolita i promienna, jak zatuszować cienie pod oczami, jak ukryć niedoskonałości, jak odmłodzić się makijażem, jak podkreślić oczy, kości policzkowe i usta, a także jakie wybierać kolory do swojego typu urody.

Na życzenie Klientki kurs może zostać lekko zmodyfikowany – można więcej czasu poświęcić tym zagadnieniom, które najbardziej interesują kursantkę, np. skupić się tylko i wyłącznie na makijażu wieczorowym lub na makijażu oczu lub na technikach wykonywania smoky eyes itd.

Szkolenie opiera się głównie na praktyce, a makijaże wykonywane są na modelce, którą Klientka przyprowadza ze sobą. Zwieńczeniem szkolenia jest przygotowanie listy zakupów – kilka doskonale dopasowanych kosmetyków, które pomogą w codziennym tworzeniu pięknego makijażu.

W kursie mogą uczestniczyć maksymalnie 2 Panie, nie wliczając modelki ani prowadzącej. Po zakończonym kursie istnieje możliwość wykupienia dodatkowych godzin na doszlifowanie nabytych umiejętności.