Henna i trwałe farbowanie brwi

HENNA I TRWAŁE FARBOWANIE BRWI


Zadbane, profesjonalnie wyregulowane i odpowiednio podkreślone brwi potrafią w niezwykle korzystny sposób wpłynąć na wygląd całej twarzy.

Wiele kobiet traci naturalnie gęste brwi na skutek nadmiernej depilacji brwi w młodości, zmian hormonalnych, przebytych wypadków z urazami łuku brwiowego lub kuracji w przebiegu choroby nowotworowej. Kształt brwi zaburza się wówczas i wymaga poprawy.

Samodzielne podkreślanie brwi cieniem lub kredką nie zawsze wygląda poprawnie i zajmuje kilka cennych minut podczas porannego makijażu. W dodatku nietrwała koloryzacja brwi pod wpływem czynników atmosferycznych: deszczu, śniegu oraz styczności z wodą wypłukuje się i zdradza nieregularny kształt brwi czasem w najmniej oczekiwanym momencie.

HENNA jest naturalnym barwnikiem, którego używa się do delikatnej koloryzacji brwi i rzęs. Fachowo wykonana wraz z regulacją brwi nadaje spojrzeniu głębię, a całej twarzy wyrazistość. Henna utrzymuje się na brwiach średnio około tygodnia.

Doskonałym rozwiązaniem jest TRWAŁE FARBOWANIE BRWI Z DOBOREM NOWEGO KSZTAŁTU w profesjonalnych warunkach salonowych z doborem odpowiedniego kształtu przez przeszkolonego w tym kierunku kosmetologa.

Atutem trwałej koloryzacji jest długotrwałe zabarwienie brwi i miejsc pustych w przebiegu łuku brwiowego oraz nadanie „twarzowego” kształtu brwiom. Tradycyjna henna utrzymuje się zazwyczaj kilka dni, po czym efekt koloryzacji znacznie się osłabia. Trwałe farbowanie wykonuje się przy pomocy specjalnej profesjonalnej farby do brwi. Dzięki temu ten zabieg pozwala cieszyć się wyraźnym konturem brwi aż do 2 tygodni!

Kolejną, najnowszą metodą jest profesjonalna koloryzacja brwi farbką ELAN, która równomiernie farbuje włoski brwi utrzymując efekt na skórze do 2 tygodni, a na włoskach nawet do 3-4 tygodni.

Ten żelowy barwnik działa na kilku poziomach, dzięki czemu skutecznie farbuje brwi i rzęsy nie wysuszając ich, a także nawilża i odżywia skórę, co ułatwia porost barwionych włosów. Nasze doświadczone kosmetyczki wymodelują Twoje brwi, dzięki czemu będą dopasowane do kształtu i rysów Twojej twarzy.