CRYOTSHOCK – na twarz

CRYOTSHOCK


to najnowsza technologia wyszczuplająca ciało, liftingująca twarz, zwalczająca cellulit.

CRYOTSHOCK to najnowsze i najbardziej innowacyjne urządzenie włoskiej firmy PAGANI założonej w 1947 roku w Mediolanie. To mistyczne włoskie piękno i sztuka połączone z rozwojem naukowym i najnowocześniejszą technologią.

CRYOTSHOCK to najbardziej innowacyjne i profesjonalne rozwiązanie technologiczne, spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa i skuteczności.

CRYOTSHOCK to naukowo uzasadniona, bezinwazyjna odpowiedź na problem uporczywego tłuszczu i utraty jędrności skóry, bez bólu i okresu rekonwalescencji. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

W CRYOTSHOCK informacje są przekazywane w czasie rzeczywistym, umożliwiając kontrolę temperatury dla zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa.

DZIAŁANIE ANTIAGING – niemal wszystkie oznaki starzenia można przypisać redukcji kolagenu i elastyny. CRYOTSHOCK poprawia ogólny stan skóry, zwiększając dopływ tlenu i składników odżywczych. Regularne zabiegi z wykorzystaniem urządzenia ujędrniają skórę i zapobiegają powstawaniu zmarszczek. Naprzemienne stosowanie ciepła i zimna pobudza produkcję kolagenu w głębszych warstwach skóry, zwiększając jej jędrność. Po kilku zabiegach zauważalne jest mocne wygładzenie, ujędrnienie i zwiększona elastyczność skóry. Wywołując szok termiczny skóry twarzy i szyi za pomocą CRYOTSHOCK uzyskuje się następujące efekty:

- znaczne zmniejszenie widoczności zmarszczek – także tych drobnych,
- produkcja kolagenu, efektem czego poprawiamy gęstość, elastyczność i teksturę skóry,
- redukcja obrzęków pod oczami,
- redukcja porów skóry, zmniejszona ilość wchłanianych toksyn i zanieczyszczeń,
- usuwanie toksyn poprzez działanie na układ limfatyczny, prowadzące do redukcji obrzęków i zaczerwienienia,
- przyspieszenie metabolizmu, zwiększenie poziomu endorfin.

Już po pierwszym zabiegu widać wyraźne spłycenie zmarszczek, zmniejszenie obrzęków i wyrównanie kolorytu skóry. Lifting twarzy za pomocą CRYOTSHOCK to bezpieczny zabieg o licznych korzyściach bez efektów ubocznych. Rezultatem jest długotrwały powrót młodzieńczego wyglądu skóry.

Oferta zabiegów na twarz za pomocą CRYOTSHOCK:

- zabieg antiaging,
- zabieg liftingujący,
- zabieg rozświetlający,
- zabieg do skóry naczyniowej,
- tonizacja skóry,
- redukcja podwójnego podbródka,
- zabieg przeciwzmarszczkowy,
- stymulacja tkanki – np. dla osób po przebytym udarze, w celu pobudzenia mięśni do regeneracji.