Abhyanga

ABHYANGA


to ajurwedyjski masaż relaksacyjny całego ciała ciepłym olejem.
Abhyanga („abhi” – ruch do, w kierunku) oznacza wprowadzenie energii do organizmu i wyprowadzenie z ciała toksyn poprzez przemieszczanie ich do systemów wydalniczych.

Spokojne i harmonijne ruchy podczas masażu mają na celu wyrównanie zastałej energii w organizmie oraz delikatne pobudzenie krążenia krwi i limfy.

Abhyanga działa na ustrój oczyszczająco, regenerująco i uspokajająco. Regularne masaże wzmacniają system nerwowy i immunologiczny. To doskonały masaż dla osób narażonych na długotrwały stres i napięcia oraz w okresie rekonwalescencji po przebytej chorobie.

Abhyanga zwiększa siły witalne organizmu, dzięki czemu pomaga w leczeniu depresji, zaburzeń snu i przewlekłych dolegliwości mięśniowo-stawowych..


MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ


to świetny sposób na stres, obniżony nastrój, przemęczenie, napięcie oraz bóle kręgosłupa, mięśni i stawów. Ma działanie przeciwbólowe, rozluźniające, uspokajające i głęboko relaksujące. To uczta nie tylko dla ciała, ale również zmysłów.

Masaż czekoladą świetnie wpływa na skórę, mięśnie, stawy, układ krwionośny, a także na układ nerwowy. Dzięki zastosowanym technikom masażu tkanki są lepiej dotlenione i odżywione, następuje szybsza przemiana materii, zwiększa się elastyczność i wytrzymałość mięśni, ścięgien oraz poprawia się ruchomość stawów.

Masaż gorącą czekoladą wpływa również na lepsze ukrwienie i działanie układu limfatycznego, zmniejsza napięcie, odczuwane często w okolicach karku, szyi i pleców, działa przeciwbólowo obniżając pobudliwość nerwów.

Przed każdym zabiegiem przygotowujemy własną, w 100% naturalną, pozbawioną sztucznych składników, parabenów i konserwantów mieszankę do masażu. Czekoladowa kompozycja wg naszej receptury obejmuje masło kakaowe, masło karite, olej kokosowy, olej ze słodkich migdałów oraz prawdziwą czekoladę renomowanych marek.