Masaż hawajski Lomi Lomi

MASAŻ HAWAJSKI LOMI LOMI


to niezwykle przyjemny, radosny, wprowadzający w niebiański błogostan rytuał. Uzdrawia ciało i duszę, rozluźnia napięte i obolałe mięśnie, usuwa wewnętrzne blokady, uspokaja oraz łagodzi negatywne skutki działania stresu. W naturalny i łagodny sposób leczy psychikę, ponieważ w naszym ciele zapisana jest pamięć dawnych przeżyć i uczuć, a my na skutek złych doświadczeń zamykamy się i chronimy zewnętrzną skorupą blokując sobie drogę do szczęścia.

Efekt poprawy samopoczucia jest natychmiastowy, a regularnie stosowany masaż poprawia jakość życia poprzez usuwanie stresu, poprawę nastroju, rozjaśnianie umysłu oraz głęboką relaksację ciała i ducha.

Masaż lomi lomi wykonywany jest przy rytmicznych, hawajskich dźwiękach muzycznych, a same ruchy są wyjątkowo taneczne, spokojne, rytualne, obejmujące większą powierzchnię ciała niż przy tradycyjnym masażu. Technika masażu różni się znacząco od klasycznej i opiera się przede wszystkim na pracy przedramionami, łokciami i w mniejszym stopniu dłońmi. Intensywność masażu można dopasować do potrzeb osoby masowanej.

W tradycji hawajskiej obrzęd lomi-lomi nui praktykowali w świątyniach kahuni - mistrzowie uzdrawiania. Ceremonia trwała wiele godzin, a nawet dni i była połączona ze świętym tańcem hula i wielogłosowymi śpiewami. Rytuał służył duchowemu oczyszczeniu i pomagał człowiekowi w przełomowym momencie życia przygotowując go do podjęcia ważnej decyzji.

W naszym Salonie istnieje możliwość przeprowadzenia długich rytuałów hawajskich trwających do 3 godzin. Masaż jest dostępny w wersji godzinnej, ale rekomendujemy poświęcenie przynajmniej 90 minut na ten wyjątkowy i cudowny masaż.