Masaż gorącymi kamieniami

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI


to rytualna podróż w głąb samego siebie przy spokojnym akompaniamencie muzyki i uzdrawiającej mocy wulkanicznych kamieni. Technika masażu wywodzi się z Dalekiego Wschodu i opiera się na teorii przepływu energii przez organizm.

Podczas masażu kamienie układane są na ciele zgodnie z mapami punktów energetycznych i przesuwane wzdłuż łączących je kanałów zwanych meridianami, co pozwala usprawnić przepływ energii przez zmęczony albo chory organizm.

Chińska i hinduska medycyna naturalna zakłada, że jeżeli dojdzie do zablokowania przepływu energii w organizmie - ten zaczyna chorować, pojawiają się kłopoty z pamięcią i koncentracją uwagi, a życie emocjonalne ulega istotnemu rozchwianiu dlatego kamienna terapia jednemu przyniesie odprężenie i relaks, a drugiemu ulgę w dolegliwościach bólowych, chorobowych.

Masaż gorącymi kamieniami polecamy wszystkim potrzebującym chwili odpoczynku i wyciszenia. Szczególnie warto mu się poddać, jeżeli dokuczają choroby stawów, bóle szyi i kręgosłupa. Terapia gorącymi kamieniami pomaga doładować wewnętrzne akumulatory wszystkim osobom przemęczonym i zestresowanym. Wystarczy jeden zabieg, aby lepiej się poczuć , pozbyć się bezsenności, smutku i przygnębienia czy też poczucia bezradności, przytłoczenia codziennymi kłopotami. Najlepsze rezultaty osiągnie się po co najmniej trzech półtoragodzinnych sesjach.