MODELOWANIE SYLWETKI

DERMOMASAŻ


to inaczej masaż próżniowy polegający na rytmicznym i kontrolowanym zasysaniu i masowaniu fałdów skórnych przez specjalne urządzenie do masażu.

Daje doskonałe efekty w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zwalczaniu cellulitu i modelowaniu sylwetki. Ponadto eliminuje toksyny, uelastycznia skórę i działa drenująco.

Masaż próżniowy jest uznawany na świecie za jedną z najskuteczniejszych metod pozbywania się tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Urządzenie posiada precyzyjną regulację siły zasysania, dlatego zabieg przebiega bardzo komfortowo i można dopasować go do indywidualnego progu bólu Klienta.

By osiągnąć trwałe efekty ujędrnienia i wyszczuplenia, masaż próżniowy powinno wykonywać się w seriach 10-15 zabiegów.


ENDERMOLOGIA


to jedna z najskuteczniejszych metod działających na cellulit, tkankę tłuszczową, zwiotczenie skóry oraz nadmierne gromadzenie wody.

Endermologia:
ujędrnia i uelastycznia skórę,
zmniejsza objętość ciała,
pomaga zmniejszyć wagę,
przyśpiesza przemianę materii,
usuwa wodę i toksyny,
poprawia krążenie,
likwiduje obrzęki,
efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.

Zabiegi powinny być wykonane w serii minimum 10 – 15 powtórzeń. Zabieg przypominający i podtrzymujący efekt 1 – 2 razy w miesiącu.

Endermologia, poza właściwościami ujędrniająco – wyszczuplającymi, znajduje również zastosowanie przy bólach mięśniowych, kręgosłupa, pleców, stawów, dłoni czy stóp. Dzięki odpowiedniemu uciskowi obniża napięcie mięśniowe i odczuwalnie redukuje bolesność. Stosuje się ją również przy silnych zakwasach i przykurczach mięśni.

Endermologia może być również stosowana w przypadku drętwienia kończyn górnych i dolnych kiedy przyczyną jest złe krążenie.

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są ciąża, nowotwory, niewydolność serca, zakrzepowe zapalenie żył, kamica żółciowa, kamica moczowa.


LIPOSUKCJA KAWITACYJNA


polega na zastosowaniu fal ultradźwiękowych do usunięcia nadmiaru komórek tłuszczowych.
W trakcie zabiegu liposukcji ultradźwiękowej następuje przerwanie błony komórek tłuszczowych, co skutkuje przedostaniem się tłuszczów do przestrzeni międzykomórkowej. Stamtąd przenoszone są wraz z płynami układów limfatycznego i krwionośnego do wątroby. Organ traktuje dostarczone tłuszcze podobnie jak te pochodzące z pokarmu. Wskutek procesów przemiany materii zostają one rozłożone i wydalone z organizmu.
Zabieg ten pozwala na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej z poszczególnych partii ciała.

Miejsca, które najczęściej poddaje się liposukcji kawitacyjnej to przede wszystkim okolice łydek, ud, kolan, bioder, talii, brzucha oraz ramion. Szczególnie dobre efekty przynosi ona osobom cierpiącym na otyłość miejscową. Zabieg umożliwia uszczuplenie pokładów tkanki tłuszczowej tam, gdzie jest to niewykonalne aktywnością fizyczną i dietą.
Należy jednak pamiętać, że liposukcja kawitacyjna nie jest jedną z metod leczenia nadwagi, a zabiegiem kosmetycznym, który ma na celu ukształtowanie upragnionej sylwetki.

Liposukcja ultradźwiękowa umożliwia:
usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej,
ujędrnienie skóry,
zwiększenie elastyczności skóry,
wysmuklenie oraz wymodelowanie sylwetki,
zredukowanie cellulitu,
stymulację krążenia,
pobudzenie procesów metabolicznych.

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są niewydolność wątroby, niewydolność serca, przewlekłe nadciśnienie tętnicze, niewydolność krążenia, wszczepiony rozrusznik serca lub sztuczna zastawka, posiadanie metalowych implantów w okolicy poddawanej zabiegowi, nowotwory oraz stany po usunięciu zmian nowotworowych, wirusowe lub bakteryjne schorzenia skórne, ciąża i karmienie piersią, zakrzepowe zapalenie żył, cukrzyca, padaczka, osteoporoza.


MASAŻ UJĘDRNIAJĄCY BAŃKĄ CHIŃSKĄ


jest jedną z najstarszych, ale skutecznych metod walki z cellulitem i nadwagą. Zabieg polega na próżniowym zasysaniu skóry i tkanek gumowymi bańkami o różnej wielkości.

Masaż pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej.

Efektem regularnych masaży bańką chińską jest wyraźna poprawa jakości skóry, widoczne ujędrnienie oraz zmniejszony obwód części ciała poddawanych masażowi.

Zabieg należy do lekko bolesnych, a jego efektem są często (zwłaszcza na początku serii) zaczerwienienia, przekrwienia i siniaki, które po kilku dniach znikają.

By osiągnąć jak najlepsze efekty masaż bańką chińską powinno wykonywać się w seriach 10 – 20 zabiegów.