PROMOCJE

Szukasz wyjątkowego prezentu? Podaruj ZAPROSZENIE do naszego SPA osobie, której chciałbyś sprawić przyjemność. Wybierz sam dowolną usługę lub podaruj beztroską radość wybierania spośród naszej bogatej oferty zabiegów spa&beauty.

Ważność ZAPROSZENIA to aż 12 miesięcy!PROMOCJE MAJOWE

Zabieg na twarz lub ciało CRYOTSHOCK
– 50% ceny na pierwszy zabieg próbny

CRYOTSHOCK redukcja tkanki tłuszczowej pakiet 4 zabiegów na jedną partię ciała (np. brzuch lub pośladki lub boczki lub przednie uda lub tylne uda)
3200zł 2000zł*

CRYOTSHOCK redukcja tkanki tłuszczowej pakiet 8 zabiegów na 2 partie ciała (np. brzuch + boczki lub brzuch + pośladki lub tylne uda + pośladki)
6400zł 3600zł*

CRYOTSHOCK redukcja tkanki tłuszczowej pakiet 4 zabiegów na jedną partię ciała + pakiet 10 zabiegów ENDERMOLOGII
4595zł 2999zł*

JAPOŃSKI masaż twarzy KOBIDO u KASI 😊 – 50%

HIT MIESIĄCA - szczotka ujędrniająca ciało do szczotkowania na sucho tylko 50zł!
ZAPACH MIESIĄCA WOODWICK SEASIDE – 25%

W dniach od 23 do 26 maja, z okazji Dnia Matki, do każdego zakupionego ZAPROSZENIA/VOUCHERA na kwotę min. 200zł - luksusowa świeca WOODWICK z rabatem 40% !

*PROMOCJA na zabiegi CRYOTSHOCK tylko ze zgodą na upublicznienie zdjęć efektów zabiegowych! Zdjęcia tylko i wyłącznie ciała, bez twarzy. Zgodę należy podpisać w momencie zakupu bonu. *Japoński masaż KOBIDO z rabatem u Kasi, na start😊 Kasia dołącza do grona terapeutów KOBIDO! *Szczotki i świece w ilości ograniczonej, tylko do wyczerpania zapasów. *Promocje nie łączą się z zaproszeniami ani ze sobą, nie naliczają punktów w PO. *Więcej szczegółów w Salonie.