Abhyanga
Kategoria: NOWOŚCI, MASAŻE SPA

Ajurweda czyli „ayus” – życie lub siła życiowa i „veda” – wiedza, nauka; to staroindyjski system filozoficzny sprzed 5000 lat. Ajurweda wskazuje na ścisłą zależność między ciałem, duszą i umysłem w osiągnięciu harmonii i szczęścia w życiu, co pozwala na zachowanie dobrego zdrowia i długowieczności.
Masaże ajurwedyjskie mogą być wykonywane oddzielnie, jak w poniższych opisach, aczkolwiek sugerujemy ich łączenie (wszystkie razem lub wg preferencji). Zniżki na zabiegi łączone jak niżej:
2 zabiegi 5%
3 zabiegi 10%
4 zabiegi 15%.

Abhyanga to ajurwedyjski relaksacyjny masaż całego ciała ciepłym olejem.
Abhyanga („abhi” – ruch do, w kierunku) oznacza wprowadzenie energii do organizmu i wyprowadzenie z ciała toksyn poprzez przemieszczanie ich do systemów wydalniczych.
Spokojne i zharmonizowane ruchy podczas masażu mają na celu wyrównanie zastałej energii w organizmie oraz delikatne pobudzenie krążenia krwi i limfy.

Abhyanga działa na ustrój oczyszczająco, regenerująco i uspokajająco. Regularne masaże wzmacniają system nerwowy i immunologiczny. To doskonały masaż dla osób narażonych na długotrwały stres i napięcia oraz w okresie rekonwalescencji po przebytej chorobie.

Abhyanga zwiększa siły witalne organizmu, dzięki czemu pomaga w leczeniu depresji, zaburzeń snu i przewlekłych dolegliwości mięśniowo-stawowych.

  • Cena zabiegu
  • 150 zł
  • Czas zabiegu 60 min.
  • Cena zabiegu
  • 190 zł
  • Czas zabiegu 90 min.

Zapoznaj się również z innnymi zabiegami z kategorii: