Zabieg na okolice oczu z mezoterapią mikroigłową Style Eyes

ZABIEG NA OKOLICE OCZU Z MEZOTERAPIĄ MIKROIGŁOWĄ STYLE EYES


to połączenie dwóch sił w jednym zabiegu, co składa się na jego wysoką efektywność i widoczne efekty terapeutyczne w postaci jędrnej i nawilżonej skóry pod oczami.

Z jednej strony mezoterapia mikroigłowa wywołuje fizjologiczną reakcję skóry na uraz. Podczas procesu gojenia dochodzi do licznych etapów regeneracyjnych i stymulujących procesy naprawcze, w tym do wzrostu częstotliwości podziału fibroblastów, które zwiększają produkcję kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.

Z drugiej strony, w trakcie zabiegu, wprowadzane są silnie skoncentrowane substancje aktywne w momencie kiedy otwarty jest szereg mikrokanałów, a skóra chłonie je kilkaset razy bardziej niż w przypadku zwykłej aplikacji maski, serum czy kremu.

Używany w zabiegu mezo – koktajl to produkt z wysoką koncentracją peptydów, w tym argireliny, która redukuje istniejące zmarszczki oraz zapobiega powstawaniu nowych.

Efekt działania zbliżony jest do botoksu, ponieważ ogranicza również zmarszczki powstające w wyniku skurczu mięśni – zwłaszcza te w okolicy oczu.

Zabieg STYLES EYES to bezpieczna alternatywa dla botoksu działająca na tę samą kategorię zmarszczek, jednak w zupełnie inny sposób.

W celu uzyskania jak najlepszych rezultatów zabieg najlepiej wykonywać w serii.

Przeciwwskazania te same co dla mezoterapii mikroigłowej na całą twarz.