Udvartana
Kategoria: NOWOŚCI, MASAŻE SPA

Ajurweda czyli „ayus” – życie lub siła życiowa i „veda” – wiedza, nauka; to staroindyjski system filozoficzny sprzed 5000 lat. Ajurweda wskazuje na ścisłą zależność między ciałem, duszą i umysłem w osiągnięciu harmonii i szczęścia w życiu, co pozwala na zachowanie dobrego zdrowia i długowieczności.
Masaże ajurwedyjskie mogą być wykonywane oddzielnie, jak w poniższych opisach, aczkolwiek sugerujemy ich łączenie (wszystkie razem lub wg preferencji). Zniżki na zabiegi łączone jak niżej:
2 zabiegi 5%
3 zabiegi 10%
4 zabiegi 15%.

Udvartana dynamiczny pudrowy masaż odchudzający szczególnie ceniony przez kobiety.
Masaż otwiera kanały krążenia, ułatwia aktywność metaboliczną i poprawia karnację skóry. Wykonywany przy pomocy specjalnych oryginalnych mieszanek proszków ajurwedyjskich i ziół, które mają działanie detoksykacyjne.

Zioła i zboża używane do masażu w składzie zawierają m.in. kwas krzemowy i witaminę C, która wzmacnia i poprawia napięcie skóry. Zabieg udvartana mocno pobudza krążenie krwi i wygładza nierówności skóry, działając jak peeling.
Udvartana stosowany jest w kuracjach odchudzających, likwidacji zmian cellulitowych, chorobowych zmianach skórnych, nadmiernej potliwości i przypadłościach reumatycznych (rozgrzewa ciało). Podczas masażu usuwane są z organizmu szkodliwe toksyny i poprawia się krążenie płynów ustrojowych. Regularne masaże udvartana wzmacniają układ mięśniowy i immunologiczny, modelują sylwetkę oraz sprawiają, że skóra wygląda zdrowiej i młodziej.

  • Cena zabiegu
  • 100 zł
  • Czas 45 min. z kąpielą po zabiegu

Zapoznaj się również z innnymi zabiegami z kategorii: