REKONSTRUKCJA BRWI
Kategoria: TWARZ, OPRAWA OCZU

Oczy są zwierciadłem duszy, a ich prawidłowa oprawa czyli piękne, zadbane i regularne brwi, potrafią podkreślić piękno oczu, głębię spojrzenia i poprawić ogólny wygląd twarzy.

Ponieważ nie każda kobieta może cieszyć się swoimi naturalnymi gęstymi brwiami, na rynku pojawiła się absolutna nowość: rekonstrukcja brwi!

Zabieg rekonstrukcji brwi z użyciem sztucznych włosków jest najtrwalszą (za wyjątkiem makijażu permanentnego) metodą stylizacji brwi. Przeszkolony kosmetolog umiejętnie dobierze kształt i kolor brwi dopasowany do każdej twarzy, spójny z rysami i rozstawem oczu Klienta, w odpowiedniej gamie kolorystycznej.

W trakcie zabiegu zagęszcza się i przedłuża włoski tworzące brew, wypełnia się włoskami puste miejsca (np. blizny lub trwałe ubytki) odpowiednio koloryzuje je i układa wg zasady prawidłowej geometrii brwi. Efekt jest zdumiewający!

Po zabiegu Klientka może cieszyć się efektem idealnych brwi do dwóch tygodni. Po tym czasie należy ponownie udać się do salonu, aby przeprowadzić ponowną architekturę brwi i rekonstrukcję.

Zabieg jest bezpieczny dla naturalnych brwi i nie osłabia włosków. W porównaniu do innych form trwałego odtwarzania brwi (makijaż permanentny) można wykonać go w przystępnej cenie i co ważne przebiega on bezboleśnie.

 

brwi

 

  • Cena zabiegu
  • 100 zł
  • Pierwsza rekonstrukcja

 

  • Cena zabiegu
  • 80 zł
  • Każda następna rekonstrukcja

Zapoznaj się również z innnymi zabiegami z kategorii:

OPRAWA OCZU