Pakiet dla panny młodej

DLA PANNY MŁODEJ


to pielęgnująco – upiększający pakiet, zawierający podstawowe zabiegi jakim powinna poddać się przyszła Panna Młoda.
Pakiet składa się z manicure hybrydowego ze zdobieniem, pedicure hybrydowego, wybranego peelingu ciała oraz oksybrazji twarzy.

Wykonanie manicure hybrydowego zapewni trwałość i pewność, że dłonie będą wyglądać nienagannie przez dłuższy czas. Bardzo szeroka gama kolorystyczna lakierów hybrydowych pozwoli wybrać idealny odcień stanowiąc uzupełnienie kreacji ślubnej lub uzupełnienie akcesoriów czy makijażu.

Pedicure hybrydowy zapewni nienaganny wygląd stopom. Powinien być wykonany kilka dni przed planowaną imprezą, żeby uniknąć otarć spowodowanych wielogodzinnym tańcem i wysokimi obcasami.

Peeling ciała zapewni spektakularny efekt miękkiej, aksamitnej i bardzo nawilżonej skóry, co jest niezwykle istotne w przypadku sukien z odkrytymi plecami, rękami i dekoltem.

Zabieg oksybrazji delikatnie oczyści i nawilży skórę twarzy, co ma ogromny wpływ na jakość i trwałość wykonanego w dniu ślubu makijażu. Oksybrazja jest bardzo delikatnym zabiegiem, nie powoduje podrażnień i może być wykonywana nawet u osób z bardzo wrażliwą skórą.

Wszystkie zabiegi, poza pedicure, mogą być wykonane 1 – 3 dni przed planowaną imprezą. W przypadku peelingu ciała należy upewnić się, że nie jest się uczulonym na żaden ze składników preparatów kosmetycznych.