KLAMRY NA WRASTAJĄCE PAZNOKCIE

Klamry na wrastające paznokcie – chirurgiczna precyzja w zaciszu Twojego SPA!

Klamry 3TO wykonane ze stali chirurgicznej o sprężystości zbliżonej do sprężyny, to  kompleksowe rozwiązanie problemu z wrastającymi paznokciami.

Podczas zabiegu klamry kształtuje się ręcznie, dzięki czemu modyfikacja może być bardzo precyzyjna. Klamry drutowe są wskazane u osób, u których występuje stan zapalny i hypergranulacja (tzw. „dzikie mięso”), zwłaszcza u diabetyków jako zapobieganie operacji oraz przy paznokciach „rurkowatych”.

Klamra na paznokieć ma działanie polegające na ustawieniu prawidłowego toru wzrostu płytki.
Leczenie trwa od kilku tygodni do kilku miesięcy. Długość leczenia uwarunkowana jest powolnym przyrostem długości paznokci u stóp, stopniem zaawansowania wrostu paznokcia i indywidualnymi czynnikami genetycznymi.

W trakcie całej kuracji oraz po jej zakończeniu Klient może konsultować się bezpłatnie z terapeutą w celu oceny przebiegu leczenia oraz zasięgnięcia porady.

Przed założeniem klamry korygującej obowiązkowo należy wykonać pedicure leczniczy, mający na celu oczyszczenie skóry palca i płytki paznokciowej.

  • Cena założenia klamry metalowej
  • od 199 zł
  • sztuka
  • Cena założenia klamry plastikowej
  • 100 zł
  • sztuka

Cena obejmuje doradztwo oraz opiekę terapeuty w trakcie całego procesu zdrowienia paznokcia.

* Podana cena jest szacunkowa i zależy od stopnia zaawansowania procesu chorobowego w obrębie płyki paznokciowej i przyległych tkanek.


Zapoznaj się również z innnymi zabiegami z kategorii:

PEDICURE