Indywidualne szkolenia z pielęgnacji twarzy i ciała

INDYWIDUALNE SZKOLENIA Z PIELĘGNACJI TWARZY I CIAŁA


to 2-godzinne spotkanie z kosmetolog, która uczy jak dbać o skórę twarzy i ciała w najlepszy sposób, jak spowolnić proces starzenia się skóry, jak radzić sobie z niedoskonałościami oraz pomaga dobrać najlepsze kosmetyki do pielęgnacji domowej oraz najlepsze zabiegi kosmetologiczne.

Kurs rozpoczyna się od analizy skóry Klienta oraz od krótkiego wywiadu na temat stosowanej dotychczas pielęgnacji. Jest to etap niezbędny do prawidłowego przeprowadzenia lekcji. Po nim następuje część teoretyczna i praktyczna podczas której kursant dowie się jak prawidłowo wykonać demakijaż, jak powinna wyglądać idealna pielęgnacja poranna i wieczorna, w jaki sposób wykonywać eksfoliację, jak poprawić jakość skóry poprzez stosowanie kosmetyków uzupełniających.

Lekcja przewiduje również naukę auto-masażu twarzy, prawidłowego nakładania kosmetyków oraz kilku sztuczek pozwalających ujędrnić zarówno skórę twarzy jak i ciała.

Zwieńczeniem szkolenia jest przygotowanie listy zakupów – kilka doskonale dopasowanych kosmetyków, które pomogą w najlepszy sposób pielęgnować skórę.

W kursie mogą uczestniczyć maksymalnie 2 osoby, nie wliczając prowadzącej. Ćwiczenia praktyczne wykonywane są na sobie.