Cosmelan – RECEPTA NA IDEALNĄ SKÓRĘ

Twoim problemem są nieestetyczne przebarwienia? Dodatkowo potrzebujesz terapii anti-aging, a twoja skóra jest mieszana, tłusta, z tendencja do trądziku?
Wypróbuj Cosmelan – niezwykle skuteczną, bezpieczną i chętnie polecaną przez lekarzy i kosmetologów kurację.

Przyczyn powstawania przebarwień jest wiele. Sprzyjają temu m.in. ekspozycja na słońce bez odpowiedniej ochrony, kuracje i zaburzenia hormonalne (związane np. z ciążą), stosowanie leków lub używanie kosmetyków na bazie substancji o działaniu fotouczulającym.

Na szczęście można je zlikwidować. Cosmelan to metoda uznana za najskuteczniejszą w leczeniu przebarwień.
Co więcej, może być stosowana o każdej porze roku i niezależnie od fototypu skóry. Swoją skuteczność zawdzięcza połączeniu wielu substancji aktywnych o intensywnym działaniu depigmentującym. Ponadto stymuluje produkcję kolagenu i pobudza odnowę komórkową skóry, co zapewnia efekt anti-aging.

Zabieg polega na nałożeniu przez specjalistę maski Cosmelan 1. Druga część terapii odbywa się w domu i polega na aplikacji na skórę kremu Cosmelan2. Zanik plam obserwuje się około 4. tygodnia kuracji, jednak dla uzyskania długotrwałych efektów terapia powinna potrwać minimum 3 miesiące. Po zakończeniu terapii Cosmelan w gabinecie zaleca się całoroczne stosowanie kremu Cosmelan 2: raz, dwa razy w tygodniu. Podczas kuracji należy stosować ochronę przed promieniowaniem UV, najlepiej za pomocą Kremu barwionego z filtrem SPF50+ Mesoestetic.

Kuracja Cosmelan jest jedyną metodą, która daje szansę całkowicie zlikwidować przebarwienia na twarzy, dekolcie
i rękach. Dodatkowo poprawia ogólną kondycję skóry, normalizuje wydzielanie łoju (idealna do cery tłustej, mieszanej, z tendencją do trądziku), wyraźnie odmładza skórę, redukując drobne zmarszczki. Skóra jest rozświetlona, o jednolitym kolorycie, bez przebarwień i wyraźnie odmłodzona. Cosmelan od lat jest z powodzeniem stosowany na całym świecie,
a jego skuteczność we wszystkich typach hiperpigmentacji potwierdzono w licznych badaniach naukowych.

  • Cena zabiegu
  • 1600 zł
  • (cena zabiegu z kremem cosmelan 2 w zestawie oraz konsultacji przed
    i pozabiegowych: nawet do 3 miesięcy od wykonania zabiegu)

Cena nie obejmuje kremu Hydra-Vital Factor K ani kremów z ochronnych z filrem 50+.


Zapoznaj się również z innnymi zabiegami z kategorii:

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA